Najlepsze ćwiczenia odchudzające

Najlepszą porą dnia na trening cardio jest poranek, ponieważ węglowodany o tej porze są na minimalnym poziomie. Jeśli poranki Ci nie odpowiadają, rozważ wykonanie treningu cardio zaraz po sesji treningu siłowego, kiedy organizm będzie miał wyczerpane węglowodany. To świetny czas na trening cardio, ponieważ będziesz zużywać tkankę tłuszczową na energię. Niezależnie od tego, kiedy zdecydujesz się na cardio, chcesz mieć pewność, że robisz to na pusty żołądek.

Najlepsze rodzaje ćwiczeń to takie, które można wykonywać przez określony czas. Rozważ wykonywanie ćwiczeń takich jak jazda na rowerze, szybki marsz, jogging, schody, jazda na rowerze, bieżnia i orbitrek, aby uzyskać najlepsze wyniki ćwiczeń cardio. Upewnij się, że wybrane przez Ciebie ćwiczenie będzie stawiało opór podczas treningu. Twoje mięśnie muszą mieć opór, aby rosnąć, a układ sercowo-oddechowy twojego ciała również musi mieć opór, aby osiągać doskonałe wyniki.

Jeśli próbujesz schudnąć, powinieneś zdecydować się na korzystanie ze sprzętu do ćwiczeń, takiego jak bieżnie, rowery i stepy, ponieważ są one oceniane jako najlepsze do utraty wagi i uzyskania pożądanych rezultatów dla układu sercowo-oddechowego.

To, co sprawia, że ​​aerobik jest dla ciebie treningiem spalającym tłuszcz, to zwiększa tętno. Upewnij się, że wybierasz jakąkolwiek aktywność, która zwiększa tętno i utrzymuje je przez co najmniej dwadzieścia minut, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Wzór na obliczenie strefy docelowej maksymalnego tętna to 220 minus wiek.

Strefa docelowa= 70%-80% maksimum.

Jeśli masz 40 lat

220 – 40 = 180 uderzeń/min tętna maksymalnego

Strefa docelowa = od 70% ze 180 do 80% ze 180

Strefa docelowa = od 126 do 144 uderzeń na minutę

Możesz mierzyć tętno za pomocą monitora pracy serca lub mierząc tętno przez sześć sekund i mnożąc przez dziesięć.

Jeśli próbujesz schudnąć, spalanie kalorii podczas treningów jest ważną częścią twojego planu ćwiczeń. To, jak schudniesz, będzie zależeć od intensywności treningu. Na bieżni będziesz spalać od dziesięciu do dwunastu kalorii na minutę, gdy będziesz ćwiczyć z dużą intensywnością. Wykonywanie ćwiczeń aerobowych o wysokiej intensywności może spalić do 400 kalorii na godzinę, to dobry powód, aby zacząć biegać.

Pamiętaj, że jeśli ćwiczysz, aby schudnąć, nie powinieneś unikać treningu siłowego. Dodaj trening siłowy co najmniej trzy razy w tygodniu, aby dodać więcej spalonych kalorii do swojego treningu i przyspieszyć utratę wagi.

Cardio, aerobik i trening siłowy będą działać razem, aby pomóc Ci stracić tłuszcz i wagę. Jeśli chcesz zmienić swoje ciało, będziesz chciał schudnąć, a nie mięśnie. Nie chcesz dodawać do swoich mięśni i budować masy, po prostu będziesz chciał ujędrnić i udoskonalić mięśnie, które już masz. Wiele osób wierzy, że trening siłowy sprawi, że będą większe, ponieważ zwiększy to ich mięśnie. Ale prawda jest taka, że ​​​​chcesz wykonywać trening siłowy, aby uelastycznić mięśnie, ponieważ mięśnie umięśnione spalą tłuszcz.

Jeśli chcesz schudnąć, będziesz musiał wprowadzić zmiany w diecie, jak również. Jedynym sposobem na schudnięcie jest mniej jeść i więcej ćwiczyć. Plan odchudzania oznacza konieczność wyeliminowania rafinowanych cukrów i tłustych potraw z diety. Będziesz także musiał zmniejszyć całkowite spożycie kalorii, aby uzyskać najskuteczniejszą utratę wagi.

Kiedy dodasz ćwiczenia do swoich celów związanych z odchudzaniem, to tak, jakbyś podwajał swoje siły w walce z tłuszczem. Nadwaga bierze się z problemów ze stylem życia i nie ma łatwego sposobu, aby to zmienić. Musisz chcieć wprowadzić niezbędne zmiany w sposobie odżywiania się i ćwiczeniach, aby zobaczyć wyniki odchudzania. Zdrowa utrata masy ciała wynosi od jednego do dwóch funtów tygodniowo. Nie próbuj schudnąć więcej niż to, ponieważ osłabi to twój układ odpornościowy. Ponadto powolna utrata masy ciała jest najlepszym sposobem na pozbycie się tłuszczu i trwałe pozbycie się go. Jeśli za bardzo ograniczysz kalorie, spowoduje to wzrost masy ciała poprzez obniżenie tempa metabolizmu, a także stracisz masę mięśniową. Utrata wagi pochodzi z pozytywnego myślenia; najlepsze wyniki w diecie osiągniesz, jeśli uwierzysz, że wygrasz wojnę z tłuszczem.

FacebookTwitterEmailPinterestRedditLinkedInWhatsAppShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *