Lecz alergię na pyłki za pomocą Theta Healing

Theta Healing to uzdrawianie energią. W ten sposób daje nam siłę. Podczas radzenia sobie z wyzwaniami zdrowotnymi, takimi jak alergie na pyłki, Theta Healing jest potężny. Pozwala nam lepiej radzić sobie i przezwyciężać alergie.

Alergie związane z pyłkami lub sezonowe powstają, gdy pyłki są uwalniane z chwastów, drzew i różnych rodzajów traw. Pyłek przemieszcza się przez prądy powietrza z zamiarem zapłodnienia innych roślin. Wiele razy pyłki docierają do nosa i gardła ludzi i powodują u ludzi wyzwalacze alergii. Theta Healing może złagodzić objawy tego typu reakcji alergicznej i zatrzymać ją. Obejmuje to kichanie, kaszel, łzawienie oczu, katar, swędzenie oczu, ból gardła i inne objawy.

W JAKI SPOSÓB THETA ENERGY HEALING LECZY ALERGIE?

Mózg jest potężniejszy niż możesz sobie wyobrazić i jest bezpośrednio zaangażowany w uzdrawianie. Mózg otrzymuje komunikację z ośrodkowego układu nerwowego, aby ostrzec go o bólu i innych odczuciach z różnych części ciała. Kiedy ciało nie jest w równowadze, ma tendencję do dostarczania fałszywej komunikacji do mózgu. Techniki Theta Healing pomagają przywrócić organizmowi równowagę, aby zapewnić zdrowie zarówno psychiczne, jak i fizyczne, które leczy schorzenia, w tym alergie. Ta naturalna metoda leczenia jest idealna dla osób cierpiących na sezonowe alergie na pyłki.

W JAKI SPOSÓB INNE LECZENIE ALERGII WYRAŻA TERAPIĘ THETA?

• Unikanie wyzwalaczy alergii – Unikanie wyzwalaczy alergii to metoda zalecana przez lekarzy. Stosowanie technik Theta pozwala nie martwić się o unikanie wyzwalaczy.

• Krople do nosa dostępne bez recepty — osoby cierpiące na alergie sezonowe stosują dostępne bez recepty krople do nosa w celu złagodzenia objawów. Krople do nosa pomagają na krótki czas i mogą powodować działania niepożądane. Terapia Theta działa na wyższym poziomie, łagodząc objawy alergii i zapobiegając im bez stosowania kropli do nosa.

• Leki OTC – Leki dostępne bez recepty są popularne wśród osób z sezonowymi alergiami. Może to obejmować kortykosteroidy, leki zmniejszające przekrwienie, leki przeciwhistaminowe i inne formy inhibitorów alergii. Terapia falami mózgowymi Theta pomaga organizmowi w naturalny sposób hamować reakcję alergiczną.

• Immunoterapia – Osoby z poważnymi alergiami często otrzymują zastrzyki z oczyszczonych postaci alergenu, który ich atakuje. Te zastrzyki są zwykle podawane przez lata. Leczenie falami mózgowymi Theta jest znacznie szybsze niż zastrzyki i nie powoduje bólu.

• Epinefryna – niektórzy ludzie mają taki problem z alergiami, że muszą mieć przy sobie jakąś formę epinefryny na wypadek sytuacji awaryjnych. Jest to inny rodzaj „zastrzyku” lub zastrzyku, który działa, dopóki nie uzyskasz dalszej pomocy.

Jeśli cierpisz na alergię na pyłki, możesz rozważyć korzyści płynące z wypróbowania Theta Healing zamiast tradycyjnej metody leczenia. Będziesz miał dużo do zyskania i nic do stracenia.

FacebookTwitterEmailPinterestRedditLinkedInWhatsAppShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *