Spalaj kalorie z aerobikiem

Jeśli czujesz się zmęczony uczuciem zmęczenia, powinieneś zacząć skupiać się nie tylko na spożywanych kaloriach, ale raczej na budowaniu sylwetki i treningu siłowym. Koncentrując się na wzmacnianiu mięśni, budujesz maszynę do ciała, która jest w stanie łatwiej podnosić, stać przez dłuższy czas, biegać szybciej i dalej oraz ogólnie wykonywać; lepsza. Ale, co najważniejsze, inwestując w swoją kondycję fizyczną, przekształcasz swoją maszynę spalającą kalorie – swoje ciało – w lepszą udoskonaloną wersję, o której zawsze marzyłeś; najlepsze jest to, że to wciąż ty, a nie postać filmowa. Tak więc, jeśli chcesz spalić więcej kalorii, jednocześnie zwiększając swoją siłę i zdolność do lepszego funkcjonowania, ale nie chcesz zapisywać się na zajęcia aerobiku, które oferuje Twoja siłownia, możesz teraz wykonać inny rodzaj ćwiczeń aerobowych, które będziesz powtarzać z uśmiechem na Twojej twarzy.

Nie, nie żartuję. Ćwiczenia aerobowe to tak naprawdę ćwiczenia, które dostarczają organizmowi bardzo potrzebnego tlenu do działania, a mięśniom spalają więcej kalorii. Więc zamiast próbować założyć te obcisłe spodnie, których tak bardzo nie lubisz, możesz pocić się i ćwiczyć, wykonując niektóre z domowych spraw. Codzienne zajęcia mogą zapewnić Ci wszystkie korzyści aerobowe, których tak bardzo pragniesz, bez konieczności cierpienia, przeglądania się w lustrze w tych brzydkich mundurkach do ćwiczeń z Lycry.

Czynności związane z układem sercowo-naczyniowym, takie jak spacery, a nawet prace w ogrodzie, mogą zapewnić odpowiednią ilość ćwiczeń w codziennej rutynie. W końcu będziesz dumny, że zrobiłeś zakupy, skosiłeś trawnik lub umyłeś psa, a jednocześnie ćwiczyłeś aerobowo. Wyobraź sobie, że spacerując przez 10 do 15 minut dwa razy dziennie, nawet bez diety, możesz zmniejszyć swój rozmiar o dwie liczby całkowite! Eksperci fitness twierdzą również, że ćwiczenia aerobowe mogą znacznie zmniejszyć talię, ponieważ ten rodzaj aktywności fizycznej jest ukierunkowany na okolice brzucha, gdzie zwykle znajduje się cały tłuszcz z brzucha. Ale najlepsze jest to, że ćwiczenia aerobowe nie są przeznaczone tylko dla uporczywych wybrzuszeń wokół talii. Jest to jedna z najlepszych znanych metod ćwiczeń, pozwalająca spalić więcej kalorii i poprawić stan zdrowia. Osoby, które regularnie wykonują czynności, które można zaliczyć do ćwiczeń aerobowych, są mniej narażone na późniejsze zapadnięcie na choroby układu krążenia, udar mózgu, cukrzycę, depresję, chorobę Alzheimera, aw niektórych przypadkach nawet na raka.

Tak więc, aby zachować formę i poprawić ogólną zdolność do spalania kalorii wcześniej i dłużej, znajdź aktywność fizyczną, którą lubisz i uczyń ją częścią swojej codziennej rutyny. Następnie znajdź następny i tak dalej i tak dalej. Wykonując te, które wybierzesz raz lub dwa razy w tygodniu, rzadziej rezygnujesz, ponieważ urozmaicasz swój program i, co najważniejsze, wykonujesz wiele prac w domu.

Teraz, jeśli masz czas na poznanie bardziej „zaawansowanego” sposobu wykonywania ćwiczeń aerobowych, zawsze możesz zapisać się na zajęcia na siłowni, pójść potańczyć, zacząć pływać lub grać w tenisa, a nawet nauczyć się kickboxingu i tai chi. Lista jest nieskończona, a jedyne, czego brakuje w równaniu, to ty, aby zostało pomyślnie rozwiązane:

Aerobik + Ty = Więcej spalonych kalorii = Zwiększony poziom sprawności

FacebookTwitterEmailPinterestRedditLinkedInWhatsAppShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *