Naturalna alternatywa dla Jelqing dla męskiego powiększania

Istnieje wiele sposobów na powiększenie penisa i nie wszystkie są bezbolesne i ładne. Jednym z głównych sposobów, które ludzie odkryli, jest jelqing. To bolesny i niebezpieczny sposób na uzyskanie dla siebie korzyści z rozszerzenia. Porozmawiajmy o bezpiecznych alternatywach dla tego rozwiązania. Główne z nich to przedłużacze penisa, pigułki wzmacniające penisa, operacja, pompki, rozciąganie ręczne i zawieszanie na nim ciężaru (niezalecane). Konieczne jest zbadanie alternatyw dla jelqing, ponieważ efekty obejmują zniekształcone penisy i bolesne rezultaty. Żaden mężczyzna nie powinien przez to przechodzić.

Alternatywa nr 1 (urządzenie rozszerzające)

Pierwszym rozwiązaniem dla mężczyzn pragnących powiększyć sobie penisa są przedłużacze penisa. W rzeczywistości jest to bezbolesna technika i może się opłacić na dłuższą metę. To dobrze, ponieważ można spodziewać się trwałych rezultatów. Dodatkowo przedłużacze można nosić nawet do 12 godzin dziennie w dyskretny sposób. Na przykład podczas spotkania biznesowego nie byłoby to zauważalne, gdybyś miał go na sobie. Przedłużacze działają poprzez coś, co nazywa się trakcją penisa, a to daje większy obwód i długość. W badaniach klinicznych wielkość, jaką przedłużacze nadają twojemu penisowi, wynosi około 1,1 cala długości w ciągu kilku miesięcy. Wzrost obwodu jest o połowę mniejszy. Zaleca się znalezienie przedłużacza penisa, który wykorzystuje bardzo wysokiej jakości materiały, aby uzyskać najlepsze możliwe rezultaty.

Alternatywa nr 2 (pigułki wzmacniające dla mężczyzn)

Ta metoda jest dość skuteczna w zwiększaniu penisa podczas i przed seksem. Może to spowodować nieznaczny stały wzrost rozmiaru po zażyciu tabletek przez jakiś czas, ale służy głównie do uzyskiwania wyników szczególnie w kategorii zaburzeń erekcji. Oznacza to, że będziesz doświadczać wyższych popędów seksualnych i większych erekcji w wyniku zwiększonego przepływu krwi i lepszego zdrowia penisa. Jedną z interesujących rzeczy jest to, że dostępnych jest kilka tabletek wzmacniających, które mogą zwiększyć rozmiar twoich jaj, zwiększając liczbę plemników i siłę działania. Głównym składnikiem, który może to zrobić dla twojego organizmu, jest cynk.

#3 Alternatywa (chirurgia)

Uzyskanie operacji powiększenia penisa może być przerażające. Odbywa się to poprzez wstrzyknięcie dodatkowej skóry i tkanki do penisa, a także cotygodniowe wstrzyknięcia substancji, które mogą powodować blizny, siniaki i zniekształcony penis. Jednak niektórzy ludzie uważają, że procedura jest całkiem dobra i podoba się. Wyniki mogą być szybkie i obejmują wzrost obwodu i długości, który może zająć miesiące w przypadku przedłużaczy penisa. Ta metoda będzie droższa niż jakakolwiek inna metoda. Dzisiaj właśnie czytałem na forum, które przechodziło przez jego doświadczenia z metodą chirurgiczną. Przez pierwszy tydzień odczuwał ból, głównie podczas erekcji. Jednym ze sposobów walki z tym miał być codzienny masaż. Zrobił to i po chwili ból ustał. Wyniki jego wyprawy wydawały się dobre i miał wzrost o kilka cali, a jego obwód wystrzelił do prawie 5 cali. To jest ogromne i jeśli masz pieniądze, może to być skuteczny sposób na uzyskanie większego penisa.

Ogólnie rzecz biorąc, najlepszą metodą na powiększenie penisa są przedłużacze penisa za pomocą tabletek na potencję. Powodem tego jest to, że daje mężczyznom dużo pobłażliwości co do tego, kiedy mogą uprawiać seks, a także poprawia ich sprawność seksualną. Kolejną zaletą jest to, że może być bardzo bezpieczny i nie mieć skutków ubocznych, takich jak siniaki i długotrwałe problemy fizyczne.

FacebookTwitterEmailPinterestRedditLinkedInWhatsAppShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *