francuska akupunktura południkowa

Znajdź szkolenie i terapię francuskiej akupunktury Meridian w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Jeśli szukasz unikalnej metody akupunktury, możesz spróbować francuskiej akupunktury meridianowej. Oparta na Tradycyjnej Medycynie Chińskiej (TCM), francuska akupunktura meridianowa, zwana również „francuską akupunkturą energetyczną”, jest szeroko stosowana przez akupunkturystów medycznych i jest techniką podkreślającą wzorce meridianów; dokładniej, yin i yang południków ogniskowych.

Francuska akupunktura południka jest wykonywana przez licencjonowanego lekarza poprzez wkładanie maleńkich igieł przypominających włosy w różnych miejscach i we wzory wzdłuż meridianów (kanałów energetycznych). Ten szczególny rodzaj akupunktury, będący połączeniem medycyny Wschodu i Zachodu, jest przede wszystkim ułatwiony jako uzupełniające leczenie chorób przewlekłych i urazów. Francuska akupunktura południkowa, o której wiadomo, że wpływa na kanały energetyczne, które biegną w ciele, utrzymuje powszechne przekonanie, że może łagodzić choroby i ból, przywracając równowagę między dwiema głównymi siłami natury – yin i yang.

Obecnie istnieje wielu profesjonalnych praktyków medycyny orientalnej, którzy praktykują francuską akupunkturę meridianową i inne formy akupunktury, oprócz tradycyjnej medycyny chińskiej jako integracyjnego leczenia pacjentów na całym świecie.

Aby zostać licencjonowanym akupunkturzystą, konieczne jest, aby kandydaci zdobyli odpowiednie wykształcenie i szkolenie w dowolnej z wielu dostępnych obecnie szkół i uczelni akupunktury. Podczas gdy niektóre szkoły koncentrują się głównie na akupunkturze 5-elementowej, istnieje wiele programów akademickich, które obejmują asortyment modalności, w tym francuską akupunkturę meridianową, a także koreańską akupunkturę dłoni, akupunkturę uszną (akupunktura ucha), akupunkturę mięśniowo-powięziową i akupunktura japońska.

Ogólnie rzecz biorąc, licencjonowani akupunkturzyści, którzy praktykują francuską akupunkturę południkową, a także inne terapie medycyny chińskiej, muszą posiadać co najmniej trzy do czterech lat szkolenia w zakresie medycyny orientalnej, oprócz wymaganego wykształcenia w akredytowanej szkole wyższej lub na uniwersytecie.

Jeśli ty (lub ktoś, kogo znasz) jesteś zainteresowany znalezieniem szkolenia z francuskiej akupunktury południka, niech zaczniesz od profesjonalnej edukacji w szybko rozwijających się branżach, takich jak administracja biznesowa, rozliczanie i kodowanie medyczne, masaż, kosmetologia, akupunktura i inne! Przeglądaj programy szkół zawodowych w pobliżu.

francuska akupunktura południkowa
© Copyright 2007
Sieć CollegeBound
Wszelkie prawa zastrzeżone

OGŁOSZENIE: Artykuł(y) mogą być ponownie publikowane bezpłatnie w odpowiednich witrynach internetowych, o ile uwzględnione są prawa autorskie i skrzynka z zasobami autorskimi; i WSZYSTKIE hiperłącza POZOSTAJĄ nienaruszone i aktywne.

FacebookTwitterEmailPinterestRedditLinkedInWhatsAppShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *