Najlepsze miasta do praktyki akupunktury

Najlepsze miasta do praktykowania akupunktury w Stanach Zjednoczonych to te miasta, w których jest więcej miejsc pracy niż inne w tej dziedzinie i gdzie ogólne nastawienie do sztuk uzdrawiania jest bardziej pozytywne. Miasta te mają również ogólnie lepsze wskaźniki zatrudnienia i więcej udogodnień, które czynią je doskonałymi miejscami do życia. Jeśli nie mieszkasz w jednym z najlepszych miast do uprawiania akupunktury, niekoniecznie musisz się przeprowadzać; istnieją możliwości awansu w tej karierze w całym kraju i na całym świecie, więc możesz zrobić dla siebie niszę w dowolnym miejscu. Ale jeśli już myślisz o przeprowadzce, aby rozpocząć karierę, jedno z tych miast w USA byłoby prawdopodobnie najlepszym wyborem:

Los Angeles: Sztuka uzdrawiania i medycyna orientalna są bardzo popularne w Los Angeles, więc jest to świetne miejsce na rozpoczęcie kariery. Jest tu również wiele szkół, w których można szkolić się na akupunkturę.

Miami: Dzięki dużej populacji seniorów, z których wielu to świeżo upieczeni przedstawiciele pokolenia wyżu demograficznego, którzy mogą patrzeć na medycynę orientalną w znacznie bardziej pozytywnym świetle niż poprzednie pokolenia, masz dużą bazę potencjalnych klientów w tym słonecznym południowym mieście.

Nowy Jork: Jest to ośrodek dla wszystkich rodzajów medycyny i przemysłu, więc chociaż populacja jest ogromna, a konkurencja wysoka, jest to doskonałe miejsce do kariery w akupunkturze.

Portland: Nie będziesz miał problemów ze znalezieniem klientów w tym przyjaznym dla środowiska i myślącym przyszłościowo mieście.

San Diego: To kolejne centrum sztuki uzdrawiania w Południowej Kalifornii, gdzie sztuka terapeutyczna i medycyna uzdrawiania mają swoje miejsce.

San Francisco: Miasto nad Zatoką jest bardzo gościnne dla praktyków akupunktury i sztuk uzdrawiania. Jest tu wiele szkół i jest to świetne miejsce do rozpoczęcia kariery, jeśli znajdziesz bazę klientów.

Santa Fe: Nowy Meksyk przyciąga wielu ludzi zainteresowanych medycyną alternatywną, a koszty życia w miastach takich jak Santa Fe są nadal dość niskie w porównaniu z innymi wymienionymi tutaj lokalizacjami.

Seattle: To kolejne centrum sztuki uzdrawiania na Zachodnim Wybrzeżu.

FacebookTwitterEmailPinterestRedditLinkedInWhatsAppShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *